Dentika

Svarbu žinoti

Kaip gauti teritorinių ligonių kasų kompensaciją odontologijos paslaugoms ?

Tai vienas dažniausiai užduodamų klausimų, kurį girdime iš pacientų. Daugelis yra girdėję, kad odontologijos klinikoje galima gydytis nemokamai, bet kas yra nemokamas odontologinis gydymas ir teritorinės ligonių kasos kompensacija?

Teritorinė ligonių kasa (arba TLK), tai yra įstaiga pavaldi Valstybinei ligonių kasai, o ši yra pavaldi Sveikatos apsaugos ministerijai. Teritorinių ligonių kasų yra penkios: Vilniaus TLK, Kauno TLK, Klaipėdos TLK, Šiaulių TLK ir Panevėžio TLK.

Pagrindinės teritorinių ligonių kasų funkcijos yra kompensuoti gydymo paslaugas ir vaistus LR piliečiams, turintiems privalomąjį sveikatos draudimą (arba PSD). Odontologijos paslaugoms “Dentikos” klinikose taip pat galite gauti TLK kompensaciją. Dėl kompensacijos kviečiame kreiptis į gydytoją-odontologą konsultacijos metu. Pacientai teritorinės ligonių kasos kompensacijai odontologijos paslaugoms, mūsų klinikose gali kreiptis iš visų Lietuvos miestų. Dažniausiai TLK kompensacija “Dentikos” klinikose naudojasi dantų protezavimo pacientai.

Lauksime jūsų atvykstant.